Ženy jsou zvědavé bytosti a tak rádi vyhledávají informace, které se jim mohou hodit do života. Dost často si lámou hlavu s otázkami ohledně jejich vzhledu, vztahu a jiných věcech, co patří ke každodennímu dění. Nejčastěji vyhledávají informace na internetu, pokud zrovna nemají čas se o věcech pobavit s kamarádkou, nebo jinou ženou. Pokud je zaujme článek, co by se jim mohl hodit do života, hned si ho jdou přečíst, protože si myslí, že zde najdou odpovědi na jejich otázky.
ženy a týmová práce
Dost často se stane, že některý článek na internetu je pro ně dobrou odpovědí na otázku. Také se zabývají tím, co je pro ně aktuální, pokud se tedy už dlouhodobě snaží zhubnout pár kil, budou hledat články a weby, kde jsou informace pro hubnutí. Různé věkové skupiny žen, hledají různé informace. Žena do 20 let, bude hledat informace hlavně o kráse, sexuálním životě, škole a mužích. Starší ženy se již mohou zaměřovat na články ohledně těhotenství, bydlení, mužích aj.
Pokud si chcete přečíst nějaké články, stačí si na internetu vyhledat domovskou stránku Seznamu. Zde najdete spoustu článků a můžete si vybírat i to, o čem zrovna chcete číst, články jsou zde rozděleny do různých sekcí. Jestliže Vás zajímají i mužské záležitosti, jako jsou auta, motorky, sport atd. najdete zde spoustu sekcí s těmito tématy.
rozložení webové stránky
Jestliže nevíte, které weby jsou vhodné právě pro dámy, zadávejte do vyhledávače slova, které se hodí k ženám. Příkladem mohou být slova jako: krásná, krása, cvičení, muži, móda, vztahy, životní styl, rady a tipy, celebrity.
Jestliže hledáte stránku, která se spíše zaměřuje na přímo danou věc, vyhledávejte rovnou slova a věci, které Vás zajímají. Např.: zahradnictví, horoskopy, cestování, jídlo, bydlení, psychologie, dům a zahrada, zdraví.
Na internetu najdete hodně webových stránek. Tyto stránky se neustále rozrůstají do podvědomí mnoha lidí a vznikají stále nové a nové.