Najít si v dnešní době dobrou brigádu není nic jednoduchého, tím spíše ve velkých městech, které mají nějakou univerzitu, a tak tam poptávku po práci navyšují i vysokoškolští studenti, kteří jsou ochotní vzít téměř cokoliv a je jich mnoho, takže prakticky všechno, co se v nabídce objeví velice rychle zaberou.
A přesně v takovém městě žijete i vy, takže vám bylo jasné, že pokud chcete uspět a sehnat si nějaký přivýdělek, tak musíte být v ideálním případě velice rychlá, nenáročná a přizpůsobivá. Jenže toto všechno jsou vlastnosti, které může naplnit právě takový student, jež si svůj denní rozvrh flexibilně přizpůsobí dané situaci, neboť všichni víme, jak to s takovými studenty chodí. Sice mají údajně mnoho práce se studiem, ovšem když se začnete detailněji vyptávat, tak zjistíte, že polovinu přednášek vůbec nenavštěvují a tráví více času zábavou či prací než studiem.

A takovýmto lidem můžete vy jako matka na rodičovské dovolené konkurovat jen stěží, a možná vůbec ne. Váš denní rozvrh určují vaše dvě malé děti a není možné je kdykoli dle potřeby jen tak někam odložit na hlídání, nemluvě o tom, že mohou kdykoli onemocnět a tak podobně a v tyto dny veškerá práce musí jít stranou, v první řadě jste především matka.

Nicméně jste měla štěstí a podařilo se vám narazit na jednu skvělou nabídku brigády pro firmu Selvintech s.r.o, která se zabývá výrobou drobných dekorativních ozdob, především vhodných na Vánoce. A tato firma svým brigádníkům nabízí naprosto skvělé podmínky, které jsou jako šité vám na mírujedná se o flexibilní práci z domova a záleží jen na vás, kolik si vyděláte. Takže jste se začala ihned pídit na internetu po různých recenzích a diskuzích, abyste náhodou nenaletěla, a když jste si vše ověřila i u firmy samotné, tak jste se pustila do práce.
Ze začátku vám to šlo sice pomalu, ale postupně jste se zapracovala a nyní se jedná o významný přivýdělek k vaší rodičovské dávce. Takže o vypadá, že kdo má snahu a hledá práci, tak ten ji zkrátka najde.