Jak se tak na Vás díváme, Vaše hlava v dlaních, zrak upřený na parametry euro palet, či palet standardních, a výraz obličeje, který říká: Nic se mi nehodí, co budu dělat, je jasné, že si nevíte rady. Kdyby se při usilovném přemýšlení opravdu doslova kouřilo z hlavy, pak sedíte zahalený v dýmu.

Vaše bezradnost má ale své důvody.

Žádná z nabízených palet se Vám prostě nehodí. Ať je to rozměrem, nebo zatížením. Na Vaše zboží určené k přepravě potřebujete něco jiného. Rozměrem stávajících palet své přepravní prostory nevyužijete efektivně. Vznikají prostory, kde není nic, než vzduch.

To je tak neefektivní!

Nechte si palety vyrobit na míru

Nepropadejte panice a bezradnosti. Hlavu vztyčte a načrtněte si základní údaje, které by efektivně využili prostor Vašich přepravních vozidel se zbožím netypickým pro stávající nabídku palet!

Co potřebujete jinak?
· Rozměr?
· Nosnost?
· Velikost?

Oslovte odborníky na výrobu a Vaše atypické palety budou na světě! Není to tak prosté?
Potřebujete snad i dřevěný obal pro přepravu křehkého zboží? Ani to nemusí být pro odborníky problém. Je libo bedýnku, nebo jen podlážku přesně podle Vašich potřeb? Řekněte si! Nakreslete si! Napište si!

Doposud jste zbytečně používal palety, které se Vám doslova nehodily. Plýtval jste prostorem a ve finále i penězi. Vaše přepravní vozidlo muselo vyjíždět nadvakrát, protože nepobralo veškeré zboží. Těch peněz za benzín, nebo naftu. Peníze za řidiče.

Nyní už bude všechno v pořádku

Nechte si tedy vyrobit kvalitní palety podle Vašich potřeb a uvidíte sám v účetní knize, jak se červená čísla samy vymažou. A to jen díky tomu, že jste moudře využil výroby palet na míru!

Už nebudete sedět s hlavou v dlaních a s výrazem bezradnosti.
Už nebudete plýtvat penězi za přepravu, Snížíte výrazně náklady na přepravu.
Už budete jen spokojeně nakládat palety se zbožím tak, aby přepravní vozidlo bylo dokonale vytížené.

Budete přepravovat efektivně!