Každý by měl mít šanci založit rodinu, koupit si vlastní dům a získat tak místo, kde se cítí spokojeně, v klidu a v bezpečí. Peníze, které jsou k tomu potřeba, ale nerostou na stromech a jediným řešením je tak hypotéka. Banky, ale i soukromé finanční instituce ale ke každému nepřistupují stejně a dělají rozdíly podle příjmů, majetku nebo předešlých záznamů v registru dlužníků. Naše firma toto nedělá a nabízí finance pro stavbu nebo koupi nemovitosti každému, kdo o ně požádá. Hypotéka bez registru dlužníků poskytuje finance nejen na bydlení, ale i na rozjezd vlastního podnikání, koupi nového automobilu nebo vyplacení exekuce. Slíbené peníze máte na účtu během 24 hodin a to díky rychlému vyřízení.

Předchozí dluhy nejsou problémem
Záznam v registru dlužníků automaticky vyřadí zájemce z většiny úvěrů a to kvůli problémům v minulosti, které nemusí být vždy jeho chybou. U nás proto do registru nenahlížíme a poskytujeme úvěry i lidem, kteří měli v minulosti potíže se splácením. Myslíme si totiž, že by každý měl mít možnost, začít znovu a vybudovat vlastní rodinu podle svých snů. Úvěry, které klientům nabízíme, poskytují výhodné podmínky, nízký úrok, ale i možnost předčasné splacení.

Kompletní kalkulace bez jakýchkoli závazků
Chcete-li se přesvědčit o výhodách našich úvěrů, zadejte všechny parametry do připraveného formuláře, který zpracujeme a obratem Vám zašleme kalkulaci úvěru, všechny podmínky i postup, jak si o úvěr zažádat