Určitě znáte paintball a možná jste ho již někdy hráli, ovšem pokud Vám nejsou sympatické skvrny od barev a možná bolest od inkasovaných střel, měli byste přemýšlet o lepší zábavě v podobném duchu. Laser game prahaje totiž možná to, co hledáte. Unikátní arény, vypjatá atmosféry, zvyšující se adrenalin a návaly přijatelného strachu. To je to, čím si vylepšíte den nebo zpříjemníte víkend!

Kvalitní výběr arén, kde by strach měl jít stranou

Slyšíte o laser game poprvé? V tom případě je to ještě více atraktivní. Tato hra spočívá v tom, že se rozřadíte do týmu a v temných místnostech bojujete, respektive střílíte, proti svým kamarádům, tedy vlastně protivníkům. Na sobě máte speciálně upravené vesty, které dokáží rozeznat laserový paprsek, jež vychází ze zbraně při každém stisknutí spouště.

Obecně se celá tato akce odehrává ve specifické aréně, kde jsou nejrůznější bariéry, za které se lze schovat, a místa, odkud můžete překvapit nejen své soupeře. U nás nabízíme dvě takové arény.

· Aréna Labyrint
· Aréna Aztéc

Tyto prostory jsou speciálně upravené a tematicky koncipovány. Jak již z názvu vyplývá, jednou se ocitnete v matoucích uličkách, podruhé v obklopení prvků z této starověké civilizace. A vždy je to obrovská zábava!

Řada herních režimů, které ve Vás vyvolají skutečné nadšení

Sami si můžete určit, jaký mód byste chtěli hrát. V nabídce jich máme několik a nutno dodat, že všechny jsou svým způsobem skvělé a zároveň zastrašující!

· Agenti.
· Graffiti.
· Death Match.
· Challenge.
· King of the Hill.
· Kletba.
· Team Death Match.
· A mnoho dalších!

Vezměte své kolegy z práce, kamarády, rodinu či náhodně vybrané osoby, které potkáte u nás a vyzvěte je na zápas! Ukažte, co ve Vás je. Ideální uvolnění pro různé věkové kategorie! Každý si tady najde to své a každý pozná, co je to mít nervy, strach a tělo plné adrenalinu v jeden moment.