Namísto toho, aby ženy hýčkaly svoji ženskost, snaží se ve spoustě věcí se mužům vyrovnat, a pokud ne vyrovnat, minimálně touží po tom být samostatné. Což často nejen v partnerských vztazích, ale také i ve vztazích na pracovišti nedělá dobrotu a mění to spoustu situací nejen v pracovním životě, ale i ve vztazích intimních.
fotografování u zrcadla
Pro muže není ani tak odstrašující výraz feminismus, jako spíše unisex. Pro muže je přirozené lovit večeři a od ženy očekává, že mu připraví teplo domova a spokojené děti, ale to se neděje. A tak jsou muži frustrováni tím, že nedosahují svých úkolů a jejich sebehodnocení klesá a intuice pak selhává. Někteří celoživotně bojují právě se ženami, místo, aby je ctili.
Výsledkem tedy následně je, že většina mužů v současné době podceňuje svůj význam a přínos pro svět a tedy se dál nerozvíjí a je to vlastně takový začarovaný kruh. Muži jsou zmateni, žijí neutěšené životy, stále hledají cosi, co nemohou najít a z pravidla nevěří, že všechno je uvnitř nich. Každá moderní filozofie vycházejících z historických hodnot vychází z toho, že člověk musí být spokojen sám se sebou uvnitř sebe a pak tedy může okouzlit i jiné.
Jak tedy ale být tím, kým chceme být, abychom zapadli do dnešního světa z pohledu muže a žili spokojený život s ženami našich srdcí?
ZAČNĚTE U SEBE A UČTE SE BÝT MUŽEM!
obsazená lavička


1. Poslouchej a reaguj vědomě!

Reaguj adekvátně, protože ženy jsou velmi citlivé. I když tobě nepřijde nic hrozného na tom, co říkáš, protože je to pravda, musíš si uvědomit, že ženy reagují opravdu jinak a tím, že si dáš na reakce pozor, zabráníš dalšímu zbytečnému konfliktu s ní. Vždy mysli na to, že ženu neohromíš tím, že ji budeš dávat varianty řešení. Ženy potřebují být milovány a přijímány. Tedy pamatuj, že každá tvá rada bude V DANÝ MOMENT špatná, i kdyby byla sebelepší!
Chce to věnovat tréninku nějaký ten čas, disciplínu a lásku. Čas vynaložený na potlačení reakci ega pak bude ale zároveň si v budoucnu ušetřením času.


Když už jsi dospěl tak daleko, že jsi začal svoji ženu vnímat opravdu jako ženu, která potřebuje namísto rady cítit tvoji lásku, určitě jsi i připraven se poučit ze svých chyb. Přestáváš se ženou bojovat a hájit tak dokola svoje ego, ale snažíš se být někým, kdo opravdu miluje, nestydí se to ukázat a nelže ani sobě ani nikomu jinému.
smutný mladík
2. Dívej se do zrcadla a uč se!

Určitě si dávej pozor na to, že když už se do konfrontace dostaneš, musíš vždy myslet na to, že tvůj partner je tvým zrcadlem a v danou chvíli ti opravdu zrcadlí něco důležitého. Tedy za to vždy vezmi zodpovědnost. Tedy polovinu. Pokud budeš i ty zodpovědný za problémy, najdeš jednodušeji se svojí polovičkou řešení a porosteš nejen ty, ale i tvá drahá a dopracujete se k tomu, že se nikdy nebudeš cítit jako nechtěný v tomto zběsilém světě!