Pokud i ty máš plné zuby všech fyzicky náročných koníčků, které ti stále dokola nabízí tvoji kolegové, kamarádi a přátelé, nicméně by ses rád zabavil a občas se s tím vytáhl před kámoši, máme pro tebe tip na zajímavou aktivitu, která překvapí nejednu dámu a samozřejmě tě zabaví i na hodně dlouhou dobu při přípravách a otevře ti nové obzory života.
Koníčky, které jsou zahaleny tajemstvím, jsou neuvěřitelné zajímavé pro všechny lidi, nicméně pro ženy obzvlášť. Ženy milují muže, kteří je stále překvapují a postupně objevují, co dalšího ještě mohou získat. Takže čím se tedy stát, abys byl i ty přitažlivým a dokázal upoutat pozornost nejen žen?
muž v obleku

Buď iluzionistou

Kouzelnické triky mohou všechny šokovat, pobavit a vůbec změnit atmosféru, ať už větších či menších večírků, večeří a jiných událostí. Samozřejmě jsou i přitažlivé právě pro ženy. To všichni víme.
Nebudeme teď očekávat, že pokud přijdeš k ženě a vytáhneš eso z rukávu, dá ti svoji ruku a bude tě milovat navždy, ale určitě ji v danou chvíli zaujmeš a získáš tak prostor k dalšímu seznámí či navázání kontaktu. Pokud budeš chtít okouzlit ženu, nepředstavuj si, že přijdeš do baru a svoláš si obecenstvo, které ti bude celou dobu fandit a ty jako největší borec uděláš kouzelnickou show.
Nastuduj si raději triky, které můžeš udělat kdekoli a tím ženu vyvedeš z rovnováhy.
frajer u atua

Příklad využití?

Představ si situace, že se ti někde v kavárně líbí nějaká holka či žena. A nevíš, jak na to! Je tam s přítelkyněmi a není vhodné přijít ke stolu a na rovinu na ni spustit balící hru. Bude však vtipné, když se s ní zcela náhodou potkáš cestou z toalet, slušně ji pozdravíš a s omluvou ji vytáhneš z vlasů například padesátikorunu. Taková správně naladěná žena tě hned začne zpovídat, jak jsi to udělal. A máš vyhráno!
Nikdy však trik neprozrazuj, ať si udržíš dojem tajemného muže a tím zvýšíš touhu okolí o svoji osobu.