Ukažte i vy, že nejste žádné ořezávátko! To, že vás nebaví sport pro holčičky (čti fotbal), neznamená, že nejste chlap! Máme pro vás několik tipů, jak trávit volný čas, udělat něco pro zdraví a být prostě in. To, že uvádíme, že se jedná prioritně o sporty pro chlapy, neznamená, že nejsou vhodné i pro ženy!
bahenní závod
Bojové sporty
Pro ženy je velmi atraktivní, když mají vedle sebe muže, se kterým se nemusí bát vyrazit v noci z klubu domů, protože vědí, že je schopný je snadno je ubránit. Co může se zdát být úkolem pouze muže, však nemusí tak skutečně být. Všichni víme, že i ženy by se rády ubránily samy.
Bojové sporty, ať už je to box nebo karate budují samozřejmě kondici, zlepšují reflexy a také samozřejmě sebevědomí.
A z jakých sportů vybírat? Volte například MMA, Masaddo, Krav Maga, Box, Jiu Jitsu či Muay Thai. Samozřejmě podobných sportů je celá řádka, takže je třeba si udělat průzkum a začít zkoušet, co se právě vám bude líbit!
skok přes lavičku
Překážkové závody
Překážkové závody se začínají v posledních letech těšit velké oblibě. A je to jasné. Nejen muži, ale i ženy mohou v těchto extrémních překážkových závodech otestovat vlastní limity. Mohou si zvolit vlastní tempo, zátěž, délku trasy a tak zjistit, jak jsou vytrvalí, psychicky odolní, silní, rychlí, pružní, obratní a odvážní.
Závodů podobného typu je již nyní v České republice několik druhů a mají několik závodů, takže si určitě vybere každý, kdo má rád adrenalin!
Ten pocit při dosažení cíle musí být k nezaplacení!

Street Workout
Pokud jste nadšenci do posilování v posilovně, pěkně pod dozorem zdí, trenérů, žen, kolegů cvičenců a klimatizace, může se stát, že toto není pro vás. Pokud však máte rádi pohyb a třeba zrovna nejste nadšeni do drahých posiloven či máte raději pohyb v přírodě, mohla by pro vás být tato varianta vhodná.

Při tomto cvičení se jednak netahají obrovské zátěže, kterými se nahání na tělo objem svalů, ale naopak se zde využívá váha vlastního těla a základy gymnastiky. Cvičí se na hrazdách, prolézačkách, zábradlích a prostě všude, kde to jde. Je to stejné, jako s každým jiným cvičením. Když se na to dáte, musíte tím žít.
úder do tváře
Pokud jste nabyli dojmu, že je to cvičení právě pro vás, určitě se nadšeně do cvičení vrhněte, protože všude ve městech už bývají už i cvičiště, kde můžete trénovat různé visy, skoky, doskoky, salta a přemety. Nezapomeňte však, protože taháte při cvičení pouze vlastní váhu, že rýsování bude trvat déle a bude probíhat jinak, než jste možná zvyklý z posilovny.
Ženy jistě ocení muže, kteří nejsou pouze nafouknutí z posilovny, ale svoji vlastní váhu unesou nejen na nohách, ale i na rukách a jsou schopni někam doběhnout.