V určitém věku a v určité fázi vývoje jsme i my nuceni zbavit se starých zlozvyků, špatných myšlenkových vzorců, obav i zábran. Abychom si právě nové a lepší energetické pole vytvořili, je potřeba opustit staré návyky a vytvořit sílu, která nám pomůže nové zvyky, cviky, rituály a procesy. Pět Tibeťanů vám s tím vším pomůže!
cvičení pilates
Toto cvičení není pouhým prováděním cviků. Je to rituál, která má velmi hodnotný obsah, má jasný a krásný cíl a v neposlední řadě má neuvěřitelnou duchovní hodnotu. Pokud si nyní představujete nějaké závratné a obtížné cviky, které fyzicky nezvládnete, nemusíte se obávat, protože tomu tak není.

Jak název souboru cviků napovídá, jedná se o pět cviků, přičemž každý z těchto cviků nese vlastní duchovní obsah. Duchovní kvalita daného cviku je vyjádřena držením těla v daném cviku, tedy tím, jak kvalitně rituál provádíme, jak od nás provedený cvik vypadá. Tyto kvality pak odpovídají energetickým zákonům, které tvoří po tisíciletí základ práce s energií. Ale nebudeme zabývat tím, co bylo, protože jak víme, z historie se máme poučit a ne ji opakovat.
tělo muže
Provádění cvičení nám pomáhá léčit naše city i myšlenkové vzory. Těmito cviky posilujeme nejen naše tělo, ale i naši duši. Cvičením chceme něco sdělit, vyjádřit, změnit, docílit. Tím, že uvnitř nás se objeví potřeba změny, ať už je to zlepšení fyzického stavu či duševní rovnováhy, vždy niterní pocity můžeme znázornit právě přes těchto pět nádherných cviků.
Pokud i vy tušíte, že potřebujeme energii pro jakoukoli změnu, můžete ji čerpat právě z těchto rituálů. Vezměte toto cvičení jako výzkum vašeho vnitřního neveřejného světa. Můžete najít ztracenou rovnováhu, zapomenutou sílu, cokoli, co si přejete najít a cítíte intuitivně, že je ve vás.
Cesta ke zdrojům vlastní vnitřní síly a energie je otevřená právě přes toto rituální cvičení. Naše tělo díky tomuto cvičení je připraveno přijímat novou energii, rozvíjet tělesnou sílu a následně i psychické energie. Krok za krokem se naučíte opět naslouchat vnitřní energii, odhalovat a očišťovat minulost, tím zlepšovat přítomnost a hlavně, odhalovat své pravé krásné já a jeho vnitřní sílu!

Každý z nás může být dokonalou bytostí!