Blíží se začátek letní sezóny a vy už přemýšlíte o místě vaší rodinné dovolené? Chcete vzít vaši rodinu k moři, ale nemůžete si dovolit leteckou přepravu ani nevlastníte osobní automobil? Vaše dovolená vás nemusí přijít draho. Při nákupu vaší letní dovolené ušetříte pěknou částku peněz, pokud se vydáte levně do chorvatska, které je turisty velice oblíbené,autobusem. Taková doprava vás vyjde levněji než třeba letecká. Obáváte se dlouhých hodin strávených na sedadle autobusu? Vůbec nemusíte, jde o moderní, luxusní autobus s pohodlnými sedačkami, vybavený wc, wifi připojením, LCD obrazovkami, usb zásuvkami, zkrátka vším, co byste mohli při cestě na vaši dovolenou k moři potřebovat, abyste měli zajištěno maximální pohodlí a vše potřebné.
V Chorvatsku naleznete vše, co od dovolené u moře očekáváte – dobré jídlo, krásné a čisté pláže, historické památky, promenády, průzračné a blankytně modré moře. Pobyt v některém z turistických center a letovisek pro vás bude příjemně strávenou a nezapomenutelnou dovolenou. Za dovolenou u moře nemusíte zaplatit desetitisíce, stačí jen zvolit dopravu autobusem a rázem ušetříte nemalou sumu.

Vydat se můžete do libovolného letoviska, při tomto způsobu dopravy si totiž můžete vybrat z několika desítek zastávek po celém pobřeží, takže se pohodlně dopravíte přímo až na místo vaší dovolené, které se vám zalíbilo jako ideální místo pro pobyt u moře.

Zvolte si pro cestu na vaši letní dovolenou tento spolehlivý a pohodlný způsob dopravy za velice příznivou cenu, která tak sníží celkové náklady na vaši rodinnou dovolenou. I dovolená u moře totiž může být levná a přesto nemusíte slevit na kvalitě poskytovaných služeb. Naše spolehlivá doprava vám poskytne komfort a pohodlí s potřebným zázemím při cestě na vaši dovolenou k moři.