Svatba, to je den, kdy se chceme radost ze štěstí druhých. Nebo v případě samotného organizování se už často nemůžeme dočkat, až to bude za námi, protože jsme z toho, tak trochu nervózní. Pokud si plánujete sami svou svatbu, tak neopomínejte na všechny podstatné detaily. Jistě budete muset toho zařídit spoustu, od jídla, přes organizační schopnosti, tedy místo, termín, prstýnky, ale také oddávajícího a restauraci, kde se bude posléze hodovat. Vynechat byste také neměli ani zábavu, která je na odpoledne hodně důležitá, protože se čas hezky rozpůlí.

Pokud některé slavnosti trvají dlouho a není na nich zajištěná nějaká zábava, tak se pomalu začínáme nudit, proto je dobré vymyslet něco originálního a také půvabného, co pobaví všechny! Kouzelník bude jistě to pravé!

· Sňatek je pro každého velice důležitý. Občas si myslíme, že se tím něco změní, i když v hloubi duše víme, že je to jenom oficiální potvrzení naší lásky. Ovšem je to krásné a také úžasné, když se vezmete a když patříte jeden druhému. Touto událostí totiž dáte najevo tomu druhému, že jej opravdu milujete. Je to také stvrzení lásky. Proto k tomu patří také celý den pohoštění a zábavy, kdy se bavíte a také radujete, často jste pozváni jako svatebčané na oběd a celé potěšení končí až pozdě večer, v noci nebo nad ránem.

· Prožijte svůj nejkrásnější den s nejlepší zábavou. Potěšíte tak jistě sami sebe, zpříjemníte si tento vysoce výjimečný a jedinečný den opravdovou zábavou, která jej odlehčí, a také zabavíte hosty, kteří se tak nebudou nudit. Vždy je totiž nutné obstarat nějakou zábavu. Je to příjemnější, než jenom sedě u stolů a neustále si s ostatními svatebčany vykládat.
Zabaví, potěší, splní vaše dětské sny. Překvapí a zároveň zaujme: https://www.vaskouzelnik.cz/zabava-na-svatbu.

Jak to bude probíhat?

Začátek celé akce je v rukou novomanželů. Nejprve se však kouzelník představí kouzlem všem svatebčanům. Pak se zaměří na novomanžele, kterým náleží samozřejmě i kouzelníkům úvod. Malé kouzlo pro nevěstu, ale zapojí také ženicha. Po tomto úvodu bude následovat kouzlení mezi diváky, které tak aktivně zapojí do děje, což rozproudí zábavu a také potěší všechny přítomné.