Ø Není to trik ani žádný klam, kterým bychom vás měli snad obelhat! Jedná se o velice solidní způsob, který je zákonem popsaný http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Topolanek-je-sice-jako-spatne-popsany-list-papiru-ale-svou-vyraznosti-lidi-pri-volbe-prezidenta-zaujme-rika-Dienstbier-511793a také má svá určitá pravidla. Je však možné, že na základě jistých hypoték si můžete půjčit peníze a ty použít za jakýmkoliv účelem.

Ø Že se vám to nezdá reálné? Pořád si myslíte, že to není pravda, a že v tom musí být nějaký háček? Opravdu není! Jistě vás to nyní už přesvědčilo o tom, že existují na trhu produkty, které nemají co dočinění s bankami, přesto jsou spolehlivé a mají také jisté předpoklady dané zákonem, které musejí splňovat.

Ø Ovšem nebankovní hypotékám se tak neříká pro nic za nic. Právě ty americké, které jsou popsány v každé ekonomické učebnici, jsou dány tím, že za svou nemovitost, kterou dáte do zástavby, můžete dostat peníze, které použijete, na jakýkoliv účel potřebujete.

Co můžete získat?

– Můžete si tak postavit dům či nechat spravit svou vilu
– Rekonstruovat byt nebo si koupit nové auto či snad by pro vás byla lepší loď? No klidně!
– Odjet na dovolenou nebo třeba na Karibské ostrovy na týden nebo celý měsíc.
– Také těmito penězi můžete splatit své staré dluhy, které máte například u své banky či exekuce.
– Můžete je schovat dceři na svatbu pod svůj polštář v posteli, abyste měli z čeho brát, až se bude vdávat.

Na tom prostě nezáleží! K čemu je použijte, je jenom na vás! Hypotéka bez registru nic neřeší a peníze můžete použít na cokoliv.
O těchto možnostech se donedávna moc nemluvilo, protože lidé nechtěli vědět, že něco podobného existuje. Nechtěly to ani propagovat banky, protože ztratí své klienty, aby taky ne, když tyto produkty jsou tak výhodné. Zastavíte pouze svou nemovitost, dostanete za ní vypůjčené peníze, které splácíte, úrok máte nízký a podobný jako v bance a peníze si utratíte jakýmkoliv způsobem. Navíc se neřeší vaše příjmy a neplatí ani žádné registry. Peníze máte ihned a splácíte to obyčejnou formou, jako běžnou hypotéku.