Každý si přejeme v hloubi duše něco jiného. Někdo si přeje mít pejska nebo kočičku, přesto že je na srst alergický a ví, že se mu jeho sen nikdy nesplní, ale to jsou sny spíše dětí. My dospělí máme už trochu jiné, i když muži občas ze svých snů nikdy nevyrostou, protože chtějí lepší auto nebo silnější motor. Zkrátka občas mají sny jako malí kluci, ale ženy ty už si přejí něco jiného. Lepší bydlení. Modernější prostředí v domácnosti, vybavení, spotřebiče, zkrátka chtějí mít doma útulno a hezky a tak se často jejich přání týkají právě jejich obydlí. Proto není snadné každému splnit jeho sen. My to však dokážeme a ptáte se jak?
dům ve dne i v noci
Nyní bychom vám chtěli představit finanční produkt, který je velice výhodný a i vy jistě posoudíte, že má pár nějakých těch výhod, které se jen tak nedají odmítnout, protože upoutají vaši pozornost.
Jedná se o výhodné nebankovní hypotéky: https://nebankovnihypoteky.net/americka-hypoteka-vip/.
Tyto jsou speciální s VIP požadavky, které když splníte, tak získáte něco navíc. Jaké podmínky tedy tato hypotéka má a co vám vlastně přináší? To si hned prozradíme:
1. Přináší vám pevnou úrokovou sazbu a ta činí 4% ročně. Zde je právě možnost fixace po celou dobu splácení úvěru. Tato doba může být klidně dlouhá až 30 let.
2. Výhodné v doplacení peněz. Týká se to předčasného splacení, což je zde možné.
3. Nemusíte dokládat své příjmy. Pokud navíc budete mít spolužadatele, tak ten také nebude muset nic prokazovat.
4. Dostanete až 60% z odhadní ceny nemovitosti.
60 procent
Naopak co požadujeme?
Jediné co byste měli mít v pořádku, jsou registry. V tomto případě pak můžete získat takto malý úrok, lepší než v bance. Pokud je nemáte v pořádku, můžeme vám poskytnout jinou nebankovní hypotéku s úrokem například 6,9%. Ovšem samozřejmě také bez dokládání příjmů a peníze do 24 hodin.
Pokud máte v registrech jenom malý prohřešek, například za nezaplacenou dávnou splátku, tak to ještě tolerujeme, takže se klidně na nás můžete obrátit a získáte výhodnější podmínky než v bance!