Základní, střední nebo i vysoká škola nás ne vždy připraví na ty správné obory a často je studium zábavné, ale ve výsledku ne příliš užitečné. Změnit své zaměření poté musíme sami, a to různými programy, které nás připraví pro žádaná zaměstnání, o která je na trhu velký zájem. Rekvalifikační kurzy účetnictví do této kategorie spadají a připravují absolventy pro kariéru v oblasti financí. Výuka probíhá zajímavým a poutavým způsobem, který kombinuje teoretické i praktické znalosti a dbá na pochopení celé problematiky. Absolventi našeho kurzu mohou po dokončení nastoupit do zaměstnání jako plnohodnotní účetní nebo si založit svou vlastní firmu a poskytovat jiným společnostem poradenství.

graf
 
Vyučující přistupují ke každému studentovi individuálně a jsou otevřeni jakýmkoli otázkám i po skončení programu.
 
Jistota dobře placeného zaměstnání
Ztráta zaměstnání přináší mnoho problémů, a to jak finančních, tak i psychických. Dlouhodobě nezaměstnaní lidé navíc ztrácí i motivaci a dostávají se do začarovaného kruhu. S námi z tohoto kruhu mohou utéct a to vědomostmi, které jim zajistí dobře placené místo ve statním i soukromém sektoru. Daňových poradců, dobrých účetních a finančních analytiků je na trhu málo a je po nich velká poptávka. Samotný kurz nezabere více než pár měsíců a jeho náklady se Vám vrátí již během několika měsíců zpět.

účetnictví
 
Výhody našeho kurzu:

·         Individuální přístup ke každému studentovi
·         Poutavý styl výuky
·         Zodpovězení jakýchkoli otázek
·         Nízké náklady
·         Potvrzení o získaných znalostech
 
Náš vzdělávací program je určen pro každého, kdo se chce zlepšovat a posunout se ve svém profesním životě. Je možné, absolvovat ho i během hlavního pracovního poměru, a to po domluvě s vyučujícími a vedoucími programu.