Samotný akt stěhování http://www.kalirna-vyskov.cz/technologie/plynova-nitridace není příjemnou záležitost pro nikoho. Obnáší spoustu starostí, jak co nejlépe zabalit a roztřídit všechny předměty tak, aby se nepoškodily převozem a také vyvstává otázka, co s věcmi, které si do nového bydliště vzít nechceme? Pokud se chcete trápit několikadenním převážením vybavení bytu do nového místa a zpět, jistě je to vaše volba, ale zvažte, zda se vám časově a finančně vyplatí. Pro ty, kteří uvažují chytře, se nabízí https://www.odnesto.cz/levne-stehovani-praha/stehovani-praha-16/, stěhování se sazbou v hodinovém tarifu 250 Kč/hod.
•Náš tým zkušených stěhováků přesune vybavení bytů, domů, nebo menších firem nejenom v Praze a jejím okolí, ale i po celé republice a do zahraničí.
Kartonové krabice v polici
•Samotnému stěhování předchází prohlídka objektu naším technikem, který stanoví cenu a časový plán. U velkých firem je obvykle stanovena cena smluvní. Technik vám také doporučí, jak se na stěhování předpřipravit, a tak si celý akt ulehčit. Nabízí se i možnost poskytnutí obalového materiálu z naší strany.
•Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Ať se jedná o porcelán, nebo těžký stroj, vždy máme na mysli dokonalou bezpečnost předmětu. Navíc jsme bezpečně pojištěni s možností flexibilního připojištění s ohledem na hodnotu převáženého předmětu.
Otevřené dveře s klíči zasunutými v zámku
•Pokud si nevíte rady s demontáží a následnou montáží vybavení, přenechte tuto záležitost našim školeným zaměstnancům, kteří jednotlivé díly také bezpečně zabalí a přehledně označí pro následný převoz.
•Pro případné dotazy najdete na našich stránkách mailovou adresu, telefonní číslo, či poptávkový formulář.
Nemějte žá obavy ze stěhování, nebo vyklízení nemovitostí. Vše se dá s námi zvládnout za krátký čas, v pohodě a za rozumnou cenu. Neváhejte nás kontaktovat a ušetřete si čas, nervy i peníze!