v v=“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Co si myslíte o skladování věcí anebo sběratelství? Protože můj bratr je takový sběratel, že sbírá opravdu všechno. Pamatuji si, kdy jsme ještě všichni sourozenci bydleli s rodinou doma u mámy a u táty. Můj bratr totiž sbíral autíčka. A tady to všechno začalo. Všechno to sběratelství. A ze začátku nám se to líbilo, že bratr ve svých deseti letech si našel takovou zálibu, že začal sbírat malá plastová a kovová autíčka. Jenomže postupem času, jak rostl, tak začal sbírat si další věci, které jsou z kovu a byly docela hodně objemné. Někdy mě a mamce to přišlo spíše kovošrot. A tak můj bratr sháněl stále nějaké způsoby, kde by to mohl schraňovat a ukládat svoje poklady. A nakonec si sehnal nějaké přepravky, kam dával svá autíčka a různé věci, které sbíral. Jenomže ony už ty přepravky taky byly docela malé, tak potřeboval nějaké vozíky na přepravky.

Vozíky mají mnoho využití.

Protože bratr, když se stěhoval, tak ty přepravky samozřejmě neunesl v ruce. Bratr potom sháněl vozíky na přepravky, aby to všechno mohl v klidu, a hlavně bezpečně převést. Vozíky na přepravky si půjčil z jednoho obchodu, kde je ve velkoskladu normálně používají a potřebují je k normální práci. Myslím si, že vozíky na přepravky z velkoobchodu jsou naprosto skvělé, protože takhle bratrovi ušetřili opravdu spoustu námahy a taky síly.

Jak využíváte vy vozíky?

Navíc vozíky na přepravky si můžete půjčit několika velikostech anebo si rovnou nějaký domů pořídit. Pokud tedy budete mít v plánu stále více a často něco přemisťovat. Ale o to taky nejde. Vozíky na přepravky můžete mít doma a klidně s nimi manipulovat například třeba na zahradě, když něco potřebujete přemístit. A nemusíte je využívat hned. Já si vždycky říkám, že je lepší mít doma něco navíc v zásobě než pak něco, co mi bude chybět. A taky moc ráda si usnadňuji práci, takže u mě takové vozíky na přepravky se vždycky budou hodit.