Kroky kterého muže, minimálně jednou nezavítali do posilovny? Najdete tam muže, všech věkových kategorií, ale co jich tam drží obvykle jen krátkou dobu, je jejích stálost a přeplnění. Vyzkoušejte změnu – v kurzu jsou workoutové hřiště!
street workout

Co je workoutové hřiště

Obecně se dá říct, že je to taková venkovní posilovna. Hřiště jsou vhodná pro všechny kategorie, bez rozdílu na věk včetně dětí, sportovců, důchodců. U každého hřiště máte návod, jak na jednotlivých prvků cvičit. Předností, jsou jeho 3 důvody:
· Pobyt na čerstvém vzduchu– ať je léto, nebo zima, hřiště je plně k dispozici a je jen na vás, jaký druh fitness cvičení, si na něm zvolíte, dle vašich dovedností a druhu obtížnosti.
· Cena– tyto hřiště jsou zadarmo a zpřístupněné všem. Nemusíte řešit permanentky do posilovny a šetřit peníze.
· Čas– jelikož se hřiště nachází v prostorech volně zpřístupněných veřejnosti, nezáleží na tom, kdy se na ně rozhodnete jít cvičit.
Snad už v každém městě, se taková hřiště už nachází. Většinou jsou umístěné v blízkosti dětského hřiště, kde můžete v případě, že máte děti, cvičit, když si budou hrát. Je to skvělý způsob realizace i pro starší děti, které rozvinou sou tělesnou kondici. Pro muže, jsou neomezenou možností. Můžou si jít zaběhat a pak si odskočit zacvičit, na toto hřiště.
kroužky na tyči

Vybavení

Čím, je takové workoutové hřiště vybaveno?
· Hrazdy (cviky na ruce)
· Stalky (kliky – břicho)
· Bradla (ruce)
· Gymnastické kruhy (ruce)
· Posilovací lavice (břicho)
· Stupínky (strečink)
· Šikmé zábradlí (přeskoky – nohy)
· Balancující plošina (celé tělo)
· Ručkovací sestava (ruce)
· Žebřiny (celé tělo)
· A jiné …
Pro jednou zkuste změnu a vyrazte taky, do této venkovní posilovny. Jakmile vás uchvátí, budete se do „ní“ pořád vracet. Většinou máte různé workoutové hřiště s různým vybavením, zjistěte si kde se ve vašem městě nachází a obejděte je postupně všechny. Výsledek se vyplatí!