Přiznejte si, že i Vy jste zvyklí se v první řadě spolehnout na banku, pokud potřebujete půjčit peníze. Taková je velká většina lidí. Velká spousta z Vás totiž nedůvěřuje nebankovním společnostem, protože si myslí, že u nich přeplatí úvěr několikanásobně. Ale tak tomu vždy není. Samozřejmě, že než podepíšete smlouvu o úvěru u nebankovní společnosti, je potřeba si ji pořádně prověřit a zjistit si všechny potřebné informace.

O naší společnosti a naší nebankovní americké hypotéce bez registru najdete jen ty nejlepší reference. Nabízíme Vám výhodný úrok, stejný jaký by Vám nabídla i banka v případě tohoto druhu úvěru a dokonce možná i lepší. Na rozdíl od banky je u nás vyřízení úvěru velmi rychlé a také snadné. Nemusíte nikam chodit, jen sednout k počítači a vyplnit formulář na internetu a zbytek už jde vyřešit i po telefonu nebo náš pracovník přijde k Vám domů.
Další velkou výhodou naší hypotéky je právě to, že neprověřujeme bankovní ani nebankovní registr a proto nevadí, pokud máte nějaký ten záznam. U banky by samozřejmě mohlo být problémem už jen to, že jste někdy v minulosti pozdě splatili jednu splátku a to nemluvíme o tom, kdybyste měli na účtu exekuci, to je naprosto jasné, že Vám banka nikdy nepůjčí, ale my ano. Nás nezajímá, co máte v těchto záznamech a proto s naší hypotékou bez registru můžete vyřešit i exekuci.

Nesmíme také zapomenout, že naše výhodná hypotéka bez registru je skvělým řešením pro podnikatele a všechny, kteří mají problém prokázat své příjmy, protože my nevyžadujeme prokazování příjmů. Jak tedy vidíte, jedna výhoda za druhou, proto neváhejte a pokud potřebujete půjčit, přijďte k nám. Žádné zbytečné průtahy prověřováním či dokazováním, schválení půjčky už do jednoho dne, výhodný úrok, nízké splátky a dlouhá doba splatnosti.