Dostaňte se na chvíli mimo vaši realitu, díky tomu, že si zahrajete hru, která si o dobrodružství a akci přímo říká. Není žádným tajemstvím, že se v posledních letech s únikovou hrou roztrhl pytel a je čím dál více nadšenců, kteří jí podlehli.
Zařaďte se i vy do skupiny lidí, kteří vědí, jak si užít volný den naplno a prožít jinou aktivitu, než v běžném životě znají.

směr východu

REZERVUJTE SI TERMÍN

Úniková místnostje natolik báječným nápadem, že není nutné dlouho zvažovat, jestli do ní vkročit. Na internetové stránce si z pohodlí domova rezervuje vámi zvolený den a čas, kdy máte volno od všech povinností a prostor pro nové zážitky, které chcete podniknout.

Hra je vhodná pro dva až pět hráčů, ovšem k dispozici je vám i možnost, zorganizovat velkou firemní akci právě díky hře, která prověří vaše myšlení.

ZÁHADNÉ MÍSTNOSTI, ZE KTERÝCH MRAZÍ

Nemůžeme vyloučit, že budete pociťovat i menší strach z daného prostředí, které je ovšem součástí tolik promyšlené hry. U nás si přijdete na své hned ve dvou uzavřených místnostech, které vám poskytnou 2 hry odlišného typu.

  • První je „SAMARA“, která je tolik známou filmovou postavou, že samotný příběh vás jistě nenechá chladnými.
  • V druhé „DVOJITÝ AGENT“ zase prožijete napětí a historické téma, které je plné neuvěřitelných poznatků a otázek, na které budete chtít najít odpověď za každou cenu.

úniková cesta

JAKÝ PRŮBĚH HRY MŮŽETE OČEKÁVAT?

Doba, kterou strávíte v únikové místnosti, záleží pouze na vás. Máte však omezený čas, který je nutné dodržet pro každou hru. Je to 90 minut, což je ovšem dostatek času na to, abyste přišli na správnou odpověď a dopracovali se k řešení, které vás dostane ven.

Dopřejte si zábavu, která se podstatně od jakékoliv, kterou jste doposud zažili a uvidíte, že nebudete litovat. Poskytne vám spoustu vzpomínek a spokojenosti, díky tomu, že zjistíte, jak vám to pálí a samozřejmě i to, že se v životě neztratíte.