I v pohodlí a klidu domova si můžete na vlastní kůži vyzkoušet účinky slané vody s blahodárnou mořskou solí https://www.chlorito.cz/morska-sul. Jednak jí můžete použít do vašeho bazénu, kde se stane koupání zdravější variantou anebo je tu i jiná možnost, vyzkoušet jí přímo u vás ve vaně.

sůl mořská

Pro lepší zdraví
Slané vody si u nás bohužel neužijeme. Přitom slaná voda působí blahodárně na náš organismus a je v ní obsaženo vše, co naše tělo potřebuje. Proto si zkuste vodu z blahodárných dálek přivést až k vám domů. Slaná voda obsahuje velké množství minerálních látek a stopových prvků, jako je například sodík, hořčík, vápník, železo ad. Kombinace těchto látek jsou pro tělo velmi prospěšné, jelikož nabíjí a obnovují rovnováhu v těle.

Látky obsažené v blahodárné slané vodě pronikají pokožkou, stimulují látkovou výměnu organismu a zrychlují krevní oběh. Slaná voda působí antibakteriálně, urychluje tak hojení drobných poranění a oděrek na kůži.

Blahodárná slaná voda i u vás doma
Dopřát si účinky slané vody můžete i u vás doma. Bude vám stačit příjemná a relaxační hudba, vonná svíčka s vaší oblíbenou esencí a nakonec mořská sůl. Pak už se jenom stačí ponořit do teplé lázně a užívat si maximální pocit uvolnění.

solení

Vyberte si ten správný recept, který bude jako stvořený pro vás

  • Koupel z mořské soli

Koupel připravíme tak, že půl kila mořské soli rozpustíme v horké vodě. Koupel by neměla být kratší než 15 minut. Po koupeli bychom měli tělo ještě zahřát pod peřinou nebo v teplé dece. Tento postup bychom měli opakovat 4y týdně.

  • Sedací koupel

Pomohou vám při gynekologických problémech, při zánětu močového měchýře nebo hemeroidech. Koupel si připravíme tak, že do velké mísy vložíme jednu hrst soli a přelijeme jí 3 litry teplé vody. Ve slaném nálevu pak sedíme pět minut. Samotnou proceduru bychom měli opakovat 2x denně.