V současné době jsou tradiční ruční práce poněkud upozaděny, my se snažíme, aby staletá tradice tkaní nástěnných tapisérií a koberců byla opět moderní a byla žádanou ozdobou každé místnosti, která tak získá na zvláštnosti a rodinné atmosféře. Používáme kvalitní a profesionální tkalcovské stavy, které spolu s šikovnýma rukama vytváří nádherná umělecká díla, které budou ozdobou jakékoliv místnosti. Gobelíny můžeme vytvořit přesně podle vašich představ, stačí nám předat šablonu a my podle ní vytvoříme nástěnný koberec, který přesně zapadne k vám domů.

Dlouholeté zkušenosti

V tomto oboru jsme skuteční profesionálové a věnujeme se mu pečlivě už několik let. Při tvorbě také používáme speciální techniku melírování, kdy máme možnost vytvořit nádherně jemné barevné přechody, které tak tapisérii dodají mnohem reálnější podtext. Do naší nabídky nepatří jen tapisérie, ale také ručně vázané koberce, které jsou pečlivě tvořeny na ručních stavech, jsou tedy pouze ručně vyráběné, bez mechanizace. Další naší speciální technikou je vytváření kilimových koberců pomocí rypsové techniky, díky tomu můžeme vytvářet mnohem reálnější tapisérie.

Nádherné obrazy

Obrátit se na nás můžete také, pokud vlastníte nějaké starší tapisérie či tkané koberce, které potřebují trošičku osvěžit, aby stále vynikal jejich jedinečný motiv. Věnujeme se také restaurování, díky kterému se nemusíte staré, ale samozřejmě stále nádherné, gobelíny skrývat, ale naopak hrdě ukazovat vašim návštěvám. Staré umění je stále více modernější, a pokud nějaký takový poklad vlastníte, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit, jistě bude s naší prací naprosto spokojeni.