Vlastní bydlení je snem všech mladých párů, které přemýšlí o rodině a chtějí investovat peníze do vlastní nemovitosti. Ceny domů, ale i bytů jsou ale vysoké a jen málokterý pár disponuje dostatkem financí na jejich pořízení. Jedním z možných řešení je vysoká hypotéka, která ale pár do budoucna zadluží a to i na několik desítek let. Lepší variantou je tak alternativa v podobě celoročního mobilního bydlení, které nabízí stejné pohodlí jako klasická nemovitost, ale s polovičními náklady. Pořízení je tak výrazně snadnější a vynaložené peníze splatíte během několika let.

Dřevostavby, které v naší nabídce naleznete lze navíc snadno postavit a na nové bydlení tak nečekáte dlouhou dobu, jak je tomu u stavby klasické nemovitosti.

Elegantní vzhled i snadná údržba
Celoroční mobilní domy disponují mnoha výhodami a patří mezi ně i elegantní vzhled, o který se stará kvalitní a pečlivě vybrané dřevo, ze kterého jsou vyrobené. Umístit je můžete takřka na jakýkoli pozemek a to jen s drobnými úpravami zeminy. Naše firma Vám nabídne dřevostavby již vyrobené, přímo ve skladu nebo i výrobu na zakázku, která přesně splní vaše představy o vysněném bydlení.
Kromě zakázkové výroby a prodeje již hotových dřevostaveb nabízíme i jiné služby, jejichž seznam naleznete níže.

· Kompletní servis
· Úpravy pozemků dle potřeb dřevostavby
· Opravy a revitalizace
· Zateplení

Námi nabízené varianty vyrábí jak domácí, tak i zahraniční výrobci a vztahuje se na ně nejvyšší záruka kvality. V případě jakýchkoli problémů Vás celým procesem reklamace provedeme a postaráme se o rychlou a precizní nápravu tak, aby se Vám bydlelo dobře, pohodlně a bez starostí.