Máš pocit, že největší frajeřinou, kterou se můžeš pochlubit je shlédnutí všech epizod seriálu Hra o trůny nebo postup nejvyšší divize Counter Strike? Chceš se sebou něco udělat, ale pořád chceš zůstat trendy a nechceš mít koníček, který ti neumožní být stále frajerem? Chceš dokázat něco opravdu velkého, něco, co i tobě může změnit život? Chceš dělat něco, čím se budeš moci chlubit nejen kámošům, ale také holkách či ženám?
kytarista v přírodě
Super myšlenky, pojď do toho!
Samozřejmě existuje spousta věcí, které můžeš dělat, ale pokud chceš dělat něco, co zaplní tvůj čas, něco čemu se můžeš věnovat takřka kdekoli a dokonce bys třeba rád po počátečních investicích finančních, ale následně i časových, něčeho dosáhl a třeba sem tam dostal na svůj koníček nějakou tu kačku, máme pro tebe jeden tip.
Zvedneš si sebevědomí, budeš šťastnější a určitě budeš dělat i něco užitečného. Jednou z velkých výhod právě tohoto koníčku je, že budeš přitažlivý pro ženy. Protože ženy na to vážně letí!
klasická kytara
Hra na hudební nástroj
Možná se to zdá na první pohled jako klišé a možná si vzpomínáš na základní školu, kdy tvoji spolužáci i spolužačky chodili na lekce hraní na klavír či jiný názor a vypadali, že tam chodí za trest. Ale pozor! I když jsi nenašel v hudebním nástroji zálibu na základce a nemůžeš tedy z ničeho nic dosáhnout ohromných výsledků, můžeš se dobře vytáhnout.
Každý si někdy rád poslechne muziku a obzvlášť oblíbení jsou však hudebníci, kteří opravdu umí hrát. Samozřejmě, pokud nemáš hudební sluch, pravděpodobně to nebude nic zcela pro tebe, ale na sto procent, když ses naučil hrát Warcraft, naučíš se brnkat i pár songů na kytaru. Tím pak rozhodně pobavíš nejen své kámoše a rodinu u táboráku, ale určitě zapůsobíš právě na ženy. Ať už se rozhodneš pro kytaru, ke které můžeš i zpívat nebo třeba pro saxofon, určitě budou všichni kolem tebe šílet nadšením.
zpěvák s kytarou
Vyvaruj se jenom nástrojům, jako je harfa, vozembouch či triangl, protože většina lidí má tyto nástroje spojené s dechovkou. Avšak, jsi-li opravdu v zásadě charismatickým mužem, můžeš pobavit ženy i muže každým nástrojem!
Tak kdy začneš? Do rockové kapely, která objíždí koncerty a fanynky se vrhají na jejich kytaristy to pak už není daleko, pakliže se do hudby zamiluješ a znáš svůj cíl!