Dnes už je prakticky běžné při zařizování bytu, přeorganizování místností anebo při snaze o doplnění nových designových kousků oslovit bytového architekta.

Ušetříte si tak spoustu starostí, únavného běhání po obchodech, neustálého lustrování internetu a porovnávání nabídek, která je výhodnější anebo která nabízí tu pravou kvalitu, kterou právě vy potřebujete anebo jakou jste si vysnili.

schůzka architekt

Bytový architekt má totiž všechno toto pod palcem. Má znalosti, ví, kam se podívat, jaký obchod navštívit, kdežto pro vás obchody s nábytkem mohou být i bludištěm. A vy přece nechcete vyhrát Bludišťáka, ale vyhrát skvělý relaxační prostor ve vašem rodinném domě anebo si hodláte zútulnit svůj byteček. Možná také, že už máte dost zaběhnutého života a chcete ho prostě od základu změnit a začínáte přeorganizovávat nejen svůj život, ale i okolí kolem sebe, kam patří i bytové doplňky.

Anebo jste se zhlédli u přátel v uspořádání bytu ve stylu Provence či Skandinávie? Anebo jste si už načetli spoustu literatury o feng shui, a rozhodí jste se dát svému bydlení prostor a provzdušnit ho? Jen nevíte jak na to?

A právě od toho je tu nabídka bytového architekta Praha Bydesign, který vám dokáže navrhnout bydlení dle vašich plánů, snů ale tak, aby bylo zároveň i praktické. Co by vám byl platný obývací pokoj plný květin a pokojovek a mandal rozvěšených po zdech, kde byste mohli volně dýchat, ale neměli si kam sednout?

plán domu

Bytový designér vám navrhne libovolnou místnost, kterou chcete od základu změnit anebo oživit, ať je to kuchyně, ložnice, obývací pokoj nebo, což bývá pro architekty obzvlášť výzva – dětský pokoj, protože tam musejí zapojit ohromně fungující empatii a vcítit se do pocitů malého dítěte, ale zároveň navrhovat se zodpovědností dospělého. Protože dětský pokoj by měl splňovat nejen estetické a praktické hledisko, ale v první řadě je třeba dbát na bezpečnost malého dítěte, které si neuvědomuje překážky a nebezpečí. Proto je třeba se jim vyvarovat.