Vzhledem k tomu, že poslední roky i v našich končinách si užíváme tropické letní dny, vyplatí se pořízení vlastního bazénu. Dnes je bazén dostupnou záležitostí pro každého. Stačí si pouze vybrat ze široké nabídky sortimentu. Zejména to platí pro nadzemní bazény, kdy lze s ohledem na vaši finanční situaci i prostorové možnosti vybrat adekvátní velikost a tvar bazénu.

hrubá sůl

Bazén poskytne rychlé a účinné osvěžení, pro děti je zábavou, která neomrzí. A v případě většího bazénu, který vám umožní i dopřát si aktivní činnost v podobě plavání, tak uděláte i mnoho pro své zdraví. Však plavání náleží mezi jeden z nejzdravějších sportů mající velmi blahodárné účinky na lidské zdraví.

Vlastní bazén na zahradě přináší další výhody, jako je užití si maximálního komfortu v rámci soukromí. Využívat bazén můžete prakticky po celý den, nejste omezeni otevírací dobou, jako je tomu na veřejném koupališti apod. U bazénu lze v létě uspořádat i posezení s přáteli a užít si také noční koupání.

Prioritou je ovšem je i správná péče o vodu. Pokud však nechcete trávit čas sledováním kvality vody a prostřednictvím různých přípravků podnikat složitou alchymii, kdy co přidat, jaký přípravek zvolit. Pro koho je taková péče složitou vědou nebo preferuje efektivitu snadnějším způsobem, pak se nabízí použití hodnotného produktu, kterým je sůl do bazénů.

K bazénu je však důležité ještě zakoupit solonizační jednotku. Ale věřte, že investice se vám vrátí nejen v úspoře času. Proč dělat něco složitě, když to lze jednoduše a ušetřený čas věnovat samotnému koupání v bazénu.

skokánek

Zvolte zkrátka správnou sůl do bazénů a máte záruku čisté a vody. Jedná se o efektivní dezinfekci vody. Obvykle je využíváno mořské soli a soli vysokoprocentní. Jedná se o účinnou pomoc v rámci péče o vodu, která je vhodná pro nadzemní i zapuštěné bazény. Při výběru je základním parametrem čistota soli.