Pokud se ptáte, proč právě tento druh osvětlení je tím pravým, získáte okamžitě odpověď. Je to především tím, že LED žárovky e27 jsou vytvořeny jako nová technologie úsporného svícení, ale jejich obrovská výhoda spočívá zejména v patici, která je naprosto shodná s klasickými starými baňkami. Můžete tedy jimi usadit všechna původní světla a nemusíte měnit ani staré lampy, které tvoří nádherné designové doplňky vašeho bytu. Ideální kompromis, který pro vás bude šetřit, a přitom nemusíte měnit vaše vybavení.

Klasické Edisonovy žárovky versus nové LED žárovky e27


O tom, že je technologie stále žhavícího vlákna dávno překonána, už nemůže být pochyb. Tvůrci nového typu svícení se zaměřili především na ekologické téma a chtěli ušetřit na elektrické energii, které byla nepřiměřeně velká spotřeba, díky stálému příkonu po celou dobu svícení. Na tomto principu fungovaly staré klasické Edisonovy baňky, které znali už naši prarodiče. Vývoj však ukázal, že stálým svícením se vlákna uvnitř přepalovala příliš často, a samotné žárovky tak stále „praskaly“ a musely se často vyměňovat. Na jejich místo nyní přichází jiný šikovný vynález a tím jsou právě úsporné LED žárovky e27. Přináší s sebou výhodu stálého levného svícení, které už nepoužívá žhavící vlákno. Příkon na rozsvícení je jednorázový a výkon je mnohonásobně zajímavější, a přitom při menší spotřebě elektrické energie.

Stejný závit, ale nová hospodárná technologie


Výhoda je tedy u nového typu úsporných světelných zdrojů zcela jasná. Svítit můžete stále, a hlavně můžete ponechat původní lampy nebo osvětlení celého domu. Závit je totiž totožný, a tak náhrada je velmi rychlá a efektivní. Vybrat si můžete z různých druhů, typů, tvarů i teploty či zabarvení, které vám bude vyhovovat. Můžete si vybrat právě takové, které se bude hodit k vašemu životnímu stylu i k náladě vašeho bydlení. Udělejte si rodinnou radost a zároveň uspořte nějaké koruny i tím, že si budete v domácnosti svítit efektivněji a levněji.