Pokud míříte na dovolenou na jižní Moravu, zahrňte do svého itineráře i Lednicko valtický areál a věřte, že nebudete litovat. Ne nadarmo byl Lednicko valtický areál zapsán do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Tuto jedinečnost a výsadu České republice má v současné době jen čtrnáct památek. To hovoří za vše.

Tři grácie stavba – v lednickém parku

Seznamte vaše děti s bohatostí historie Lednicko valtického areálu. Budete překvapeni barokními stavbami a současně i gotickým zámkem Lednice. Stylové ubytování naleznete ve spa hotelu lednice, který vás zaručeně nezklame jak ubytováním, tak i skvělou kuchyní nejmodernější gastronomie. Nenechte se mýlit ubytováním v historickém centru Lednicko valtického areálu. Hotel skýtá nejen vzpomínky na historii, ale zároveň vymoženost moderní doby. K ubytování s bohatou snídaní a tříchodovou večeří můžete získat i bonus ve formě hodinové wellness procedury. Privátní wellness ve formě infrasauny, vířivé vany, finské sauny anebo relaxačních masáží, vám nabídne po celodenním putování velmi příjemný oddech a nabudí vás na další dny.
interiér zámeckého pokoje ve Valticích

Památky v Lednicko valtickém areálu si můžete vychutnat jak pěšky, tak i obdivovat ze sedla jízdního kola. Stihnete jich sice takto více, ale garantujeme vám, že ze sedla sestoupíte, až vás překvapí např. Dianin chrám, staroslovanské hradiště Pohansko anebo rozkošné Tři Grácie! Zažijte s vašimi přáteli či s vaší rodinou krásné výlety romantickými stezkami vedoucími parky, lesy, paloučky, Lednickými rybníky. Usedněte do trávy a kochejte se výsostným a neuvěřitelným uměním našich předků. Děti se proběhnou na čerstvém vzduchu, načerpají spoustu poznatků, strávíte spolu báječný čas. A jejich i vaše zážitky umocněte večer a navštivte báječnou restauraci s výtečným výběrem chutných jídel, dětem objednejte domácí limonádu a vy zakončete večer sklenkou vína z hroznů Lednicko valtického areálu.