V každém věku dítěte je potřeba rozvíjet jeho dovednosti z různých oblastí. Jde to i zábavnou formou. Vhodné jsou k tomu třeba didaktické a motorické hračky, se kterými se dítko zabaví, a to především smysluplnou formou, která mu dá něco dobrého pro rozvoj různých jeho dovedností a schopností.

kuličková dráha

Vyberte některou z didaktických pomůcek pro vaše zvídavé dítko

V nabídce naleznete různé druhy produktů pro rozvoj dítěte v různých věkových obdobích, například:

· Korálkový labyrint

Provlékání barevných dřevěných korálků a kostek. Ideální pro trénování trpělivosti. Zabaví dítka už od batolecího věku.

· Chytání rybiček

Magnetické akvárium naučí dítko lepšímu úchopu, trpělivosti a radosti z úspěchu. Rybky a mořští živočichové zaujmou dítě svým pestrobarevným a veselým vzhledem.

· Zatloukačka

Zatloukáním dřevěných válečků kladívkem zabaví alespoň na chvíli každé netrpělivé dítko, které bude mít po zatlučení všech válečků radost z úspěchu.

· Kostky

Dřevěné barevné kostky zabaví děti na dlouhou dobu a dají se z nich stavět různé věci, od staveb až po překážkové dráhy.

· Aktivní kostka

Multifunkční didaktická pomůcka, která dítko zabaví a podporuje v jeho rozvoji v různých směrech, ať už při vkládání tvarů nebo provlékání kostek.

· Barevná věž s bábovičkami

Všestranná a multifunkční pomůcka k tréninku trpělivosti a pozornosti.

motorický labyrint
Dejte prostor pořádnému rozvoji a vsaďte na kvalitní produkty. Nechte vaše dítko zabavit se s pomůckami, které mají smysl a které jsou vhodné pro rozvoj motoriku, k tréninku pozornosti a trpělivosti a k dalším užitečným dovednostem. Pořiďte vašim dětem kvalitní didaktické hračky, které budou podporovat jejich zvídavost a zdravý rozvoj v různých oblastech.

Vyberte si některou z kvalitních hraček od Chytré lišky, která má co nabídnout pro zvídavé děti různých věkových kategorií.