Slyšeli jste někdy o jiné variantě získání životní energie, než jsou jen léky na povzbuzení? Asi Vám řešení bude zavánět tajuplností a nadpřirozenými jevy. Ano, to máte pravdu. Kálí je bohyně nekonečného vesmíru. Ale nedejte se odradit.
Už jste si někdy položili otázku, proč se cítím tak slabý, když neznám důvod své slabosti? Jsem snad nevyspalý, nebo přepracovaný?
Nebo snad nešťastný ze svého života?
Co mi schází, abych mohl normálně žít? Abych se mohl těšit na další den?
Skončí to někdy?
oheň
Trochu Vás uklidní informace, že na celém světě nejste v takovém bezvýchodném stavu sám. Ale rozhodně taková informace nic nevyřeší!
·         Bohyně nekonečného a všemocného vesmíru Kálí má stejně tak nekonečnou a všemocnou energii, kterou Vás může obdarovat!
·         Může Vás pomoci, i když se jí nemůžete fyzicky dotknout.
·         Může Vám seslat životabudič v podobě obrovské energie, která od základů změní Váš život.
bůh
·         Kálí je Vaší kosmickou matkou a Vy jste jejím dítětem, které potřebuje pomoci.
Abyste už nepropadali panice, depresi, odevzdání osudu, nebo skleslosti, upřete své vědomí k vesmírné matce Kálí. Dopřejte si prosbou o pomoc také kousek toho štěstí na světě.
Kálí, jako příčina zániku a vzniku, je připravena totéž učinit s Vaším životem.
·         Nechá zaniknout dosavadní život, který jejímu dítěti nepřísluší.
·         Nechá vzniknout život, který jejímu dítěti náleží.
Až dospějete k rozhodnutí skoncovat se svým dosavadním životem a požádáte bohyni o pomoc, musíte být připraveni na vědomé spojení Vás a Vaší kosmické matky. Vy se jí sice nemůžete fyzicky dotknout, ale její energie, kterou Vám sešle, Vás utvrdí v tom, že vědomé spojení nastalo.
Buďte připraveni na bouři, blesky a popel, abyste zažili znovuzrození v plné síle! Staňte se bytostí energickou, která ví, co chce. Která je dítětem vesmírné bohyně Kálí.